X

Yurtdışından para alıp göndermenin en kolay yolu

Her zaman daha fazlasını transfer edebilirsiniz, ancak transferin ilk 4.250 TRY değerindeki kısmından ücret almayız.

Wise ücretsiz transfer

4250 TL ye kadar

Bankalara kıyasla 8 kat daha ucuz
Bir hesap, 50’den fazla para birimi
Döviz kurunda gizli ücret yok

Paranızı hızlı şekilde taşıyın

Para göndermek dünyalara mal olmamalı; biz de uluslararası para gönderirken ve çevirirken tasarruf etmeniz için Wise’ı kurduk. Mümkün olduğunca az ücret uygularız; şimdilik minik bir ücret, eninde sonunda ise ücretsiz.

Wise ile ücretsiz şekilde para alın

Dünya çapında hesap bilgilerini ücretsiz alın

AUD, CAD, EUR, GBP, HUF, NZD, RON, SGD, TRY, USD için nerede olduğunuz fark etmeksizin oranın bir yerlisi gibi ücret olmadan para alın.

Ardından tüm bu hesaplara ödeme alın

Wise hesabınıza para almak ücretsizdir. Amerikan dolarında banka havalesi gibi bazı hızlı para gönderme yöntemlerinin sabit bir ücreti vardır. Ancak bunun da her zaman ücretsiz bir alternatifi bulunur.

Dünyadaki tüm para için tek bir hesap

175 ülke 50 para birimi. Bir kart. Bir yerel gibi para göndermek, harcamak ve almak için evrensel hesap olan Wise ile dünyayı ele alın.

Hemen hesap açın

Yurtdışına Para Gönderme En Ucuz

Yurtdışına para göndermek için bizim tavsiye ettiğimiz ve sürekli olarak kullandığımız en ucuz para transfer yöntemi Wise’dir. Wise, tüm dünyada kullanılan Londra merkezli, İstanbul’da ofisi olan ve BDDK tarafından yetki belgesi verilmiş olan güvenilir bir para transfer yöntemidir. Hemen hemen herkes tarafından bilinen ve bankalar tarafından da kullanılan Western Union’a rakip diyebiliriz.

Wise’nin size bir güncel kampanyasını da getirdik! Wise’ye aşağıda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra kayıt işlemlerini tamamlamanız sonrasında tam 4.250 TRY miktarına kadar ücretsiz transfer kazanırsınız.

► Wise kayıt olmak için tıklayın.

Wise ile yurtdışına para göndermek

Yurtdışına para göndermenin en ucuz yöntemi olan Wise, internet sitesinde Türkçe destek ve oldukça kolay bir panelinin olmasından dolayı da herkes tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir. Wise’yi neden tercih etmeniz gerektiğini de sıraladık:

  • Diğer transfer ve bankalara göre yurtdışına para göndermek en ucuz komisyon tutarlarıyla yapılır.
  • Tüm dünyada oldukça saygın bir ödeme hizmetleri kuruluşudur. Trustpilot sitesinde Wise 143 bin üzerinde kişinin oylamasıyla ortalama 4.6 (5 yıldız üzerinden) oy oranına sahiptir. [Bakınız]
  • Transfer yaparken kur çevirmesinde para kaybetmezsiniz. Wise’deki tüm kurlar güncel kur üzerinden anlık olarak hesaplanır.
  • Yurtdışı EFT yani SWİFT yöntemine göre daha hızlı olarak para karşı tarafa geçmektedir.

This post was last modified on Mayıs 7, 2024 10:29 am

Related Post
X

Headline

You can control the ways in which we improve and personalize your experience. Please choose whether you wish to allow the following:

Privacy Settings