X

ChatGPT ile Para Kazanmanın Yolları

Bu yazıda, ChatGPT kullanarak her gün nasıl 1.000$’a kadar para kazanılacağını tartışacağız. Bu güçlü chatbot, olası satış oluşturmak, satışları artırmak ve müşteri desteği sağlamak için kullanılabilir. Her biri size ekstra para kazanmak için bu harika aracı nasıl kullanacağınızın farklı yönlerini gösteren beş video sunacağız.

ChatGPT ile Para Kazanmanın Yolları

ChatGPT, temelde neredeyse her şeyi yapabilen bir AI robotudur. Bu videoda, Liam size bir sürü para kazanmak için onu kullanmanın en iyi yollarını gösterecek. Liam son birkaç gündür bununla uğraşıyor ve para kazanmak için ChatGPT’yi kullanabileceğiniz bazı destansı yollar buldu.

Wise ücretsiz transfer

4250 TL ye kadar

Özellikler:

  • Chrome uzantıları için fikirler : İlk olarak, para kazandıran bir tarayıcı uzantısı oluşturmaktır. Chrome uzantı işi çok büyük ve son derece kazançlı bir iş olabilir. Chrome uzantı deposunda kelimenin tam anlamıyla binlerce Chrome uzantısı mevcuttur. Tasarımcının ekstra para kazanmasına yardımcı olurken, kullanıcılar için son derece yararlı olabilirler ve tarayıcıya ekstra işlevler ekleyebilirler. Bir uzantı için fikirleriniz varsa, ChatGPT’ye bir istem verin, gerisini o halleder.
  • Beslenme uzmanları için fikirler: Diyet kısıtlamaları veya alerji nedeniyle kullanamadığınız tarifler canınızı sıkıyorsa, ChatGPT yardıma hazır. Örneğin, bir vegansanız, sürekli olarak süt, balık, yumurta ve diğer tüm sinir bozucu hayvansal ürünleri içeren tarifleri görmek istemeyebilirsiniz. Buna yardım etmenin bir yolu var. Tüm bu ürünleri, gerçekten yiyebileceğiniz bir şeyle yatıştırmak isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “süt” kelimesini alıp “vegan süt alternatifi” kelimesiyle değiştirmek. Et yerine muhtemelen bitkisel proteinleri görmeyi tercih edersiniz. Şekeri azaltıyorsanız onun yerine şekersiz kekleri tercih edebilirsiniz.

Daha fazla harika fikir görmek için videoyu izleyin.

ChatGPT: 7 Gün İçinde Nasıl 6.147 Dolar Kazandım?

ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen GPT 3 tabanlı bir doğal dil işleme aracıdır. Kullanıcıların bir AI sohbet botu ile insan benzeri konuşmalar yapmasına olanak tanır. Bu videoda, EducateStream’in önceden herhangi bir yatırım yapmadan nasıl haftada ortalama 5.000$ kazandığını göreceksiniz.

Özellikler:

  • Medium için Fikirler: Medium’da bir hesap oluşturmak çok kolay ve platformun kendisi de çok basit. İçerik oluşturmak, özellikle de buna zamanınız yoksa göz korkutucu bir görev olabilir. Chat-GPT’nin devreye girdiği yer burasıdır. Blogunuz çalışır duruma geldiğinde, içerik için ChatGPT’ye dönebilirsiniz. Ele almak istediğiniz konuların bir listesini bulun, ChatGPT istemleri verin ve bot tarafından oluşturulan içeriği Aracınız için kullanın. Metninizi ekstra SEO uyumlu hale getirmek, GPT tarafından oluşturulan makaleler yayınlamak ve projeleriniz için trafik çekmek için biraz ince ayar yapabilirsiniz.
  • Bağlı kuruluş pazarlaması için fikirler: Bağlı kuruluş bağlantıları, harika bir pasif gelir kaynağıdır. Herhangi bir marka anlaşmanız varsa, tonlarca iş yapmadan komisyon kazanmanın harika bir yolu. Bu nasıl olur? Bir okuyucu, sponsorlu bir ürün satın almak için bir satış ortağı bağlantısına tıklarsa, satıştan payınızı alırsınız. Medium.com makaleleri Google’da sıralanırken, SEO yönergelerine ayak uydurarak ve düzenli olarak içerik yayınlayarak önemli miktarda trafik çekebilirsiniz. Satış ortağı bağlantısı nasıl eklenir? Tek yapmanız gereken “Alternatif Metin Ekle” ve “Blog Ekle”ye tıklamak.

 

This post was last modified on Nisan 2, 2023 1:26 pm

Categories: Para Kazanma
Related Post
X

Headline

You can control the ways in which we improve and personalize your experience. Please choose whether you wish to allow the following:

Privacy Settings