Reklam & İletişim

bilgipostam.com bünyesinde çeşitli reklam ve tanıtım seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekleri alt kısımda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Görsel reklamlar: Header, ana sayfa, yazı içeriği, sidebar gibi alanlarda çeşitli boyutlarda reklam seçenekleri mevcuttur. Her alanın görüntülenme oranı farklı olduğu için fiyatlarda değişiklik göstermektedir.
Tanıtım yazısı fırsatları: En az 300 kelimeden oluşan, özgün ve yasal sitelerinizin tanıtımı yazı yoluyla gerçekleştirilir ve bir yazıda maksimum iki adet bağlantı ve bir görsele yer verilir. Görsel reklamlara oranla kalıcıdır ve sürekli backlink desteği sağlarlar.
Link reklam fırsatları: Hedef kelimelerinizden bir tanesi içeren kelime ile link çıkışı footer alanından verilir, backlink ve hedef kelimede yükselme şansı var ederler.
Eğer bu reklam olanaklarından bir ya da bir kaç tanesinden faydalanmak isterseniz, iletişim formu yoluyla mesajınızı bırakmanız durumunda, 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Toplu alımlarda fiyatlar değiştiği için lütfen mesajınızda almak istediğiniz reklam ve link çeşitlerini, sayısını belirtiniz.


1-31.10.2020 31 Günlük bilgipostam.com Raporu

1-28.06.2020 28 Günlük bilgipostam.com Raporu

Fiyat ve Koşullar

  • Haftalık ücret 1000 TL, aylık ücret 2500 TL, 3 aylık ücret ise 6000 TL’dir. Bu ücretler hem 300×250 hemde 300×600 reklam alanları için aynıdır.
  • Hafta 7, ay ise 30 gün sabit olarak işlem görür.
  • Reklam yayın süresi saat üzerinden değil, yayımlandığı gün itibarı ile hesaplanır.
  • Reklam / Banner formatları JPG, PNG veya GIF şeklinde olabilir..
  • bilgipostam.com reklamveren seçme hakkı saklıdır.

Mail ile iletişim: bilgipostam2016@gmail.com