in

Şimdi! 59TL’ye Tüm Sinema Salonlarında Sınırsız Film İzleyebilirsiniz!

Şimdi! 59TL’ye Tüm Sinema Salonlarında Sınırsız Film İzleyebilirsiniz! Her Gün! 3D – IMAX Dahil…

Sinemia Özel Sinema Kulübü, bir ayrıcalık kulübüdür.
Sinemia’ya aylık üyelik alarak, istediğiniz sinema salonunda, dilediğiniz kadar film izleyebilir ve hayatı ayrıcalıklarla yaşayabilirsiniz.

NASIL ÜYE OLURUM?

Davetiye isteyin!

Sinemia’ya sadece davetiye ile üye alınmaktadır. Davetiyenizi LinkedIn veya Facebook hesabınızla isteyebilirsiniz.Üyeliğinizi başlatın!

Davetiyeniz varsa, size gönderilen “Davetiye Kodu” ile, Sinemia üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Size Özel Ödeme Kartınız Adresinize Gelsin!

Sinemia üyeliğinizi başlattığınızda, Sinemia üyeliğinize özel banka kartınız adresinize gönderilir. Sinemia ayrıcalıklarınız için kartınızı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık 59TL’den başlayan Sinemia ücreti dışında hiç bir ücret ödemeden ay boyunca her gün sinema bileti alabilirsiniz.

1) SİNEMA SALONUNA GİDİN

Tüm Türkiye’deki sinema salonlarında istediğiniz filme ücretsiz ve ayrıcalıklı gidebilirsiniz

*Sinemia’nın sinema salonları ile anlaşması yoktur, Sinemia ödeme kartınız ve Sinemia mobil uygulamanızla hiç bir açıklama yapmadan biletinizi alabilirsiniz.

2) MOBİL UYGULAMANIZI KULLANIN

Sinema salonundayken size özel Sinemia Mobil Uygulamasına giriş yaparak ayrıcalıklarınızdan faydalanabilirsiniz.

3) BİLETİNİZİ ANINDA ALIN!

Sinemia biletinizi Sinemia Mobil uygulamasında gösterildiği şekilde; yalnızca mobil uygulamayı göstererek veya Sinemia kartınızla ödeyerek alabilir, istediğiniz filmi “hiç bir ek ücret ödemeden” izleyebilir, tüm ayrıcalıklarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Sinemia üyeliğinizde herhangi bir gizli ücret ödemezsiniz. Sinemia’da aylık üyelik ücreti dışında hiç bir ücret ödemeden tüm sinema salonlarında her gün ücretsiz yeni bir film izleyebilirsiniz.

www.sinemia.com veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden davetiyenizi isteyerek, Sinemia üyelik paketlerini görüntüleyebilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için davetiyenizi istemeyi unutmayın!

Sinemia tüm şehirlerde, tüm sinema salonlarında geçerlidir. Tüm sinema salonları listesine http://api.sinemia.com/sinemalistesi adresinden ulaşabilirsiniz. Eksik gördüğünüz bir sinema salonu varsa, hızla bize iletin!

Sinemia üyeliğiniz ile sınır olmadan her gün 1 kez sinema ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz. 2015 yılında 394 film sinema salonlarında vizyona girmiştir.

Sinemia’da 24 sınırı yoktur, her gün 1 film izleyebilirsiniz. Örneğin bir gün 18:00 seansında kullandınız, ertesi gün 24 saat geçmesini beklemeden, 14:00 seansında da kullanabilirsiniz. Gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabilirsiniz.

676 Sayılı KHK ile POH için askerlik şartı kaldırıldı!

Ece Seçkin Kimdir Sevgilisi Kimdir Kısa Biyografisi