in

En İyi Jason Statham 5 Filmini Sizler İçin Seçtik

Jason Statham Filmleri kuşkusuz en beğenilen oyuncular arasında kendini göstermektedir.49 yaşında olan Jason Statham, İngiliz aksiyon, dövüş filmi oyuncusu ve atlama dalında dereceleri olan eski bir yüzücüdür. Daima kendi sahne dövüşünü ve hünerlerini sergiler.

  • HIZLI VE ÖFKELİ 7

Hızlı ve Öfkeli 7 izle, Hızlı ve Öfkeli 7 türkçe dublaj izle, Hızlı ve Öfkeli 7 filmi izle, Furious 7 720p izle, Çok beklenen seri filmin devamı nihayet izleyici ile buluştu. Paul walker’in ölümünün şok etkisi yapmasıda ayrı bir konu. Hızlı ve öfkeli serisinin bu bölümünde kadroya jason statham’da dahil olmuş. Dom ve ekibi artık suç dünyasına veda etme kararı almışlar bu bölümde. Ama birinin kardeşi komadadır ve abisi bunun intikamını almaya and içmiştir. Başta dom olmak üzere tü mekip üyelerini teker teker öldürmeye kararlıdır. Dom ekibi yeniden toplar hem shaw’ı durdurmak hemde bir bilgisayar proğramını yanlış ellerden geri almak zorundadır. Yine bol aksiyon sahneleri ile süslenmiş bir vin diesel klasiği sizleri bekliyor.

  • AJAN

Bir analist olan susan cia’da masa başı çalışan biridir. Başarılı operasyonlarda arka planda görünmeyen kahramanlardan biride odur. Bir operasyonda görev alanlar deşifre olunca bu göreve kendisi gönüllü olacaktır. Acemi ajan hiç alışmadığı bir durumla karşı karşıyadır ve dünyayı sürüklendiği felaketten kurtaracak tek isimdir.

  • MEKANİK

Dünyanın en büyük gizli örgütlerinden biri yetiştiridği tüm adamlarına “Mekanik” adını verir. Çünkü bu adamlar öldürmek için eğitilmişlerdir. Duyguları yoktur. Gülmezler, ağlamazlar, sevinmezler, üzülmezler, sadece öldürürler. Onların işi budur. İşte bu mekaniklerden birine büyük bir görev verilir. Bu görevde karşısına türlü türlü engeller çıkacaktır…Cehennem Melekleri 2‘nin yönetmeni Simon West’in yönettiği The Mechanic adlı izlediğiniz bu filmin başrolünde Jason Statham oynuyor..

  • BANKA İŞİ

11 Eylül 1971 tarihi, İngilizler için tarihteki en büyük soygun günü demekti. Kayıtlara “Baker Sokağı Soygunu” olarak geçen İngiltere tarihinin en büyük ve en ünlü banka soygununun beyazperdeye uyarlanmış halini izleyeceğiniz Banka İşi, otoritelerden tam not aldı. Çaylak filminin yönetmeni Roger Donaldson’ın yönettiği, askiyon filmlerinin usta oyuncusu Jason Statham’ın oynadığı The Bank Job, yayınlandığı dönem sinemalarda gişe rekorları kırdı…

  • TAŞIYICI 3

Frank Martin (Jason Statham), Taşıyıcı serisinin 3. filmi ile yıkıp geçiyor. Amacı bu kez kaçırılan bir kızı sağ salim adresine teslim etmektir. Fakat peşinde ülkenin en iyi ajanları vardır. Heyecan dolu Transporter 3 filmini, Takip 2: İstanbul‘un yönetmeni Olivier Megaton yönetiyor..

 

Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirmek İçin Bunları Yapın.

Drone Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılabilir?