X

Slideshare indirme engelli dökümanları indirin

Slideshare nedir? İnternet üzerinde hazırlanan sunumların online olarak yayınlamaya ve paylaşım sağlamaya olanak tanıyan servistir. İçinde bulunan slaytlar sayesinde kullanıcının sahip olduğu bilgiyi diğer kullanıcılarında hizmetine sunar.

Slideshare kullanım alanları: Kullanıcıların profesyonel,kaliteli programlardan yararlanmasını sağlar.Görüntüler sayfada slaytlarla sunulan slaytşov biçimindedir. Bilgi vermek (eğitim),herhangi bir ürünü tanıtmak(reklam) ve belirli bir kitleye hazırlanan slayt sunu biçimindedir

Slideshare kullanım alanları:

Eğitimde kullanım amaçları nelerdir?

Farklı sistem tasarımları ile etkin bir eğitim sağlanabilir. Daha çok duyu organına hitap eder ve üst düzey beceriler kazandırır.

Hedef kitle belirlenir Taslak hazırlanır. Farklı materyallerle renklendirilir Böylece daha renkli ve daha canlı uygulama akışı sağlanır. Uygulanan çalışma slaytlar halinde sunulur.

Öğretmen dönem projelerini buradan verebilir. Ders planını takip edebilir. Sınav soru ve çözümlerini paylaşıma açabilir.

Uzaktan eğitimde neden kullanmalıyız? Öğrenciler sadece klasik eğitim dışında farklı öğrenme kuramlarının ve yöntemlerinin avantajlarını bu öğrenme ortamında kullanabilmektedir. Dosyaların paylaşımının kolaylaştığı durumlar yaratır. Bilgiye ulaşmayı kolaylaştırır.

Uzaktan eğitimde neden kullanmalıyız?

Karma eğitimde kullanılmasının amacı nedir? Yüz yüze eğitimin sınırlarını yıkar. Bilgi toplumunda bireyde olması gereken becerileri geliştirmesine katkı sağlar. İnternette öğrenme ve öğretme sürecini hızlandırır. Problem çözümlerinde yardımcı araç olarak iş görür.

Slideshare sitesinden döküman indirmek istediniz ancak döküman indirme engelinden dolayı indirme sorunu yaşadıysanız bu tam size göre bir website. Aşağıdaki websitesinden direk link girerek dökümanı indirebilirsiiniz.

https://slidesharedownloader.ngelmat.net/

This post was last modified on Haziran 24, 2020 10:45 am

Categories: Güncel Bilgiler
Related Post
X

Headline

You can control the ways in which we improve and personalize your experience. Please choose whether you wish to allow the following:

Privacy Settings