in ,

Payoneer Kart Türkiye Kayıt Ol

Payoneer Kart Türkiye Kayıt Ol

Payoneer bankamatik kartı almak ve online ödeme birçok yayımcılardan gelen dünya genelinde çekilme sağlar en iyi ödeme ağ geçidi biridir. Payoneer ortaklık programı yardımı ile evinizden iyi para kazanabilirsiniz. Hatta diğer Payoneer bankamatik kartı sahipleri için para gönderebilirsiniz. Payoneer bankamatik kartının gücü vardır, hareketleri yapabilirsiniz / ödemeler / satın alan Payoneer hesabınızda önceden yüklenmiş fon yardımı ile banka kartı destekler hemen hemen her Web sitesinde. Onun aslında sana borç kredi kartları aksine bankamatik kartınızın kullanılabilir fonlar sınırları içinde yapabilmelerine olanak sağlar bir ön ödemeli MasterCard kredi kartı ve daha sonra seninle bunların ek biçimlendirme veya faiz ücretleri şarj edin.

Payoneer, yenilikçi sınır ötesi ödemeler platformuyla işletmeleri, ülkeleri ve para birimlerini bağlayarak küresel ticareti güçlendirmektedir. Payoneer, günümüzün sınırsız dijital dünyasında kusursuz, sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırarak 200’ü aşkın ülkeden milyonlarca işletme ve profesyonelin yeni hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca, Google, Airbnb, Elance-oDesk ve Getty Images gibi binlerce lider kuruluş Payoneer’ın toplu ödeme hizmetlerine güveniyor.

Payoneer’ın hızlı, esnek, güvenli ve düşük maliyetli çözümleriyle hem gelişmiş hem de gelişmekte olan piyasalarda işletmeler ve profesyoneller artık yerel olarak yaptıkları kadar kolay bir şekilde küresel olarak ödeme yapabilip ödeme alabilmektedir.

Payoneer hesabıma nasıl para alabilirim?

Payoneer hesabınıza para almanızın çeşitli yolları vardır:

  • US ve EU Payment Service: Bu hizmet, Payonner hesap sahiplerinin hizmet Şart ve Koşulları gereğince ACH (US) ve SEPA (EU) transferleriyle ABD ve AB ülkelerinden ticari ödeme almalarını sağlar. Bu hizmet hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.
  • Payoneer Toplu Ödeme Şirketleri: Payoneer, 2,000’i aşkın uluslararası şirketten para almayı kolaylaştırır. Bu şirketler, hizmetlerinin bir parçası olarak ödeme çözümümüzü sunmak için Payoneer ile ortak olmuşlardır.
    Bu şirketlerden birinden para almak için şirketin web sitesinde veya çevrimiçi platformda hesabınızda oturum açın ve ödeme yönteminiz olarak Payoneer’ı seçin. Şirket ödemelerinizi eklemek için “Zaten Hesabım Var” bölümünü kullanın – paralar hızlı, güvenli bir şekilde ve düşük maliyette doğrudan Payoneer hesabınıza transfer edilir! Bu hizmet hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın

Hesap bakiyemi nasıl görüntüleyebilirim?

  • Hesabım adresinde oturum açın. Geçerli bakiyeniz sayfanın üst kısmında menünün altında gösterilir.
  • Hesap bakiyenizi ve diğer önemli bilgileri kontrol etmek için dilediğiniz zaman 1-888-802-4442 numaralı telefonu arayın.

Payoneer hesabımdan nasıl para çekebilirim?

Paranızı kolaylıkla yerel para biriminizde yerel banka hesabınıza çekebilirsiniz. Banka Hesabınıza Para Çekin hizmeti hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın.


Payoneer hesabıyla ilişkili maliyetler ve yükümlülükler nelerdir?

Zaten bir hesabınız varsa fiyatlandırma ve ücretlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz: Fiyatlandırma ve Ücretler . Yeni başvuranlar için fiyatlandırma ve ücretlerin tam listesi başvuru sürecinde gösterilecektir.

Minimum bir bakiyeniz olması gerekmez ve hesabınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.


İşlem ve ödeme geçmişimi nasıl kontrol ederim?

Hesabım bölümünden oturum açın ve “Aktivite” menüsüne gidin veya aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayın:


Payoneer hesabına para almanın limitleri var mı?

Payoneer Toplu Ödeme Şirketlerinden veya US / EU Payment Servis aracılığıyla alabileceğiniz tutarda bir limit yoktur.


Payoneer hesabımı nasıl iptal ederim?

Hesabınızı iptal etmek için lütfen müşteri hizmetleri departmanı ile görüşün.

Hesabınızı iptal etmenizin bakiyenizi geri alma haklarınızı etkilemediğini lütfen unutmayın.

2016-2017 akademik yılı için Vakıf Üniversitelerinin belirlediği eğitim ücretleri

C# Diziler Foreach Kullanımı ile Tek Sayıların ve Çift Sayıların Toplamını Bulma