in

Microsoft Çağrı Merkezi Yeni İletişim Telefon Numarası

Microsoft, Bill Gates tarafından 1975 yılında ABD merkezli kurulmuş dünya genelinde hizmet veren büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Windows, XBOX, Lumia, Windows Phone, Office ürünleriyle dünya çapında tanınmış bir şirkettir. Şirketin verdiği hizmetlerin genel kategorileri şu şekildedir; Bilgisayar yazılımı, Tüketici elektroniği, Bilgisayar donanımı, Akıllı Telefon.

Nokia, LinkedIn gibi birçok tanınmış şirketi satın alıp kendi bünyesine almıştır. Dünya üzerinde işletim sistemi pazar payının %90’ı Microsoft’a aittir. Yani dünyadaki çoğu kullanıcı Windows işletim sistemli cihaz kullanmaktadır. Microsoft’un üretip geliştirdiği işletim sistemleri şu şekildedir; Windows 95, Windows 98, Windows 98 Second Edition, Windows ME, Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Microsoft Dynamics, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10.

Microsoft’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Microsoft ürünleri hakkında yaşadığınız herhangi bir sorunu belirtebilir, sorununuza hızlıca bir destek alabilirsiniz.

Microsoft Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Eski-444 67 87

Yeni Telefon Numarası-0850 390 27 77

Türk Telekom ödemeli arama nasıl yapılır hakkında bilgi

TUZLA İÇMELER TERMAL TESİSLERİ VE TARİHİ TUZLA KAPLICALARI