in ,

İnternet ürün satışları için bir kolaylık “Shopier” Ödeme Sistemi

İnternet ürün satışları için bir kolaylık “Shopier” Ödeme Sistemi

 

Eğer ki bir ürününüz varsa ve e-ticaret sitesi açmadan satış yapmak istemiyorsanız biliyorsunuz ki bunun birçok yolu vardır. Sahibinden.com, gittigidiyor.com, n11.com gibi siteler ve sosyal medya üzerinden sipariş alıp kapıda ödeme gibi yöntemlerle ürünlerinizi satabilirsiniz. Gezinirken rastladığım shopier.com ise biraz daha farklı çalışıyor bunlara göre. Herhangi bir yüzde ödemeden aşağıdaki satış yöntemlerinden biriyle ürününüzü kredi kartı ödemeli olarak satabilirsiniz.

  • SOSYAL MEDYADA SATIŞ
  • WEB SİTESİNDE SATIŞ
  • ETSY’DE SATIŞ
  • İSTEDİĞİN YERDE SAT

Instagram’da Shopier kullanımı

Shopier ile Instagram hesabınızdan sipariş almaya başlamanız çok kolay. Ürünlerinizi listeleyip dükkan linkinizi Instagram profilinizde belirtin.

Instagram butik hesabınızda ürünlerinizi gören müşterileriniz istedikleri ürünleri Shopier dükkanınızdan hızlıca satın alsın.

Facebook’ta Shopier kullanımı

Shopier’de ürün listeleyip aldığınız ürün linkini Facebook hesabınızda paylaştığınızda ürün bilgileri ve ürün görselini içeren bir gönderim yapmış olacaksınız. Bu gönderime tıklayan müşterileriniz ürününüzü kolayca satın alabilecekler.

Ayrıca Shopier’in Facebook entegrasyonu ile Shopier hesabınızdan Facebook sayfalarınıza otomatik olarak bağlanabilir ve Shopier’de listelediğiniz ürünlerinizi Facebook sayfalarınıza gönderebilirsiniz.

Bu sayede müşterileriniz ürünlerinizi Facebook sayfalarınızda görüntüler ve tek tıkla sipariş oluşturmaya başlayabilirler.

Shopier İnternette Satış Yapmak İsteyenlere ve Kolay Kullanım Açısından Paypaldan sonra en güzel alışveriş ağı olarak adlandırılabilir.

Shopier Kurumsal ve Bireysel Olarak 2 Tip üyeliği mevcuttur. Yıllık ödeme olmaması ve Komisyon Oranları Sadece %5 Olması ilerleyen zamanlarda Türkiye’de  tercih edilen bir ödeme ağı olacağı hiç süphesiz ön görülmektedir.

Kredi Kartı İle Ödeme Shopier 6 Taksite Kadar Tüm Kredi Kartlarında Ödeme Kolaylığı Sağlamaktadır. Altyapı olarak Türkiyede En Çok Tercih Edilen iyzicoyu Kullanmaktadır.

Ürün Satış ve Komisyonlar Örneğin shopier hesap Oluşturdunuz ve ürün satış yapacaksınız. 250 TL üründe 12.50 Kuruş Komisyon Ödeyeceksiniz.

Yapmanız gereken ise sadece sisteme üye olmak. Denemek isterseniz hemen adresini vereyim: https://www.shopier.com/
Bol kazançlar diliyoruz.

Android Telefon İçin En İyi Müzik Tanıma Uygulaması

2018 Başbakan’dan Üniversite öğrenci affı müjdesi