in

İçerde Dizisindeki Mert Kimdir?

İçerde dizisinin Mert karakterini Aras Bulut İynemli canlandırıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde büyük çıkış yakalayan İynemli daha sonra Maral dizisinde Hazal Kaya ile birlikte başrolleri paylaşmıştı. Çağatay Ulusoy ile başrolleri paylaştığı İçeride dizisinde yıllar önce kaçırılan Umut daha sonraki adıyla Mete karakterine hayat veriyor. Çocuk yaşlarda kaçırıldıktan sonra mendil satıcılığı yapan Mert hayatına giren mini bir kızın Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis Akademisi’ne ayak basmıştır.

Aras Bulut İynemli Kimdir Biyografisi (Mert)

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi’nden uçak mühendisi mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete Akarasu karakteriyle tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıd karakteriyle çok konuşulmuştur. Oyuncu son olarak Maral dizisinde Hazal Kaya ile başrol oynamştır.

İçerde Mert’in (Aras Bulut İynemli) Sevgilisi

İçerde dizisinin yakışıklı polisi Mert’in özel hayatı genç kızlar tarafından oldukça merak konusu oldu. Dizide Sarp’ın kardeşi Mert karakterine can veren yakışıklı oyuncumuz tesadüf odur ki Burak Özçivit’in eski sevgilisi Ceren Çapa ile aşk yaşadığı söyleniyor.

Daha Önce Rol Aldığı Yapımlar;
2009 Arka Sokaklar Şeref
2010 kısa film Sancı
2010 – 2013 Öyle Bir Geçer Zaman ki Mete Akarsu
2013 film Mahmut ile Meryem Mahmut
2013 – 2014 Muhteşem Yüzyıl Şehzade Bayezid
2013 film Tamam mıyız? İhsan
2015 film Pek Yakında
2015 Maral: En Güzel Hikayem Sarp Altan

Yeşil Çay Hakkında ve Nasıl Demlenir?

HTC Telefonunuzun ekran görüntüsünün alınması