in ,

2018 En iyi Takım Elbise (Klasik) Giyim Markaları

Klasik giyim denince aklınıza hemen iş hayatı gelmesin. Düğünlerde, mezuniyetlerde, törenlerde veya aklınıza gelebilecek her türlü resmi ortamda erkekler için artık takım elbiseler olmazsa olmazlar listesindedir. Hâl böyle olunca her erkeğin gardrobunda en az bir tane takım elbise, smokin bulunuyor. Şayet yeni bir takım elbise alacaksanız ve daha çok uzmanlık alanınız spor giyimse size bazı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu yazımızda sadece markalar arasında listeleme ve sıralama yapılacaktır. Bir sonraki yazımız takım elbise alacaklara tavsiyeler, kurallar, dikkat edilmesi gerekenler ve ipuçları üzerine olacaktır . Sıralamada fiyat-performans, rahatlık, kumaş türü, kullanım ömrü (dayanıklılık) gibi kaliteyi belirleyecek hususlar göz önüne alınmıştır. Ayrıca kullanıcıların geri dönüşleri – memnuniyeti de (feedback) dikkate alınmıştır.

1. Beymen
Listemizin ilk sırasında Beymen markası yer alıyor. 1971 senesinde Boyner Grup tarafından kurulan şirket, Türkiye’nin en çok tercih edilen hazır giyim markalarından biri haline gelmiştir. Güler yüzlü personelleri ve iade konusundaki başarıları ile şikayet yönetiminde en iyi firmalar arasında gösterilmektedir. Beymen’in ayrıca gençler için Beymen Club, casual (günlük) ve iş dünyası için Beymen Business gibi alt mağazaları bulunmaktadır. Dior, Saint Laurent ve Valentino gibi birçok bilinir ünlü markaların satışını tek başına üstlenmişlerdir.

2. Network
Network, yerli sermayeli bir Türk giyim-aksesuar firmasıdır. Modayı yakından takip eden marka daha çok tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Pantolon ve ceketlerde kullanılan kaliteli kumaşlar, alışılmışın dışında bir desen yapısıyla süsleniliyor. Ayrıca gömlek kesimleri ile bizden tam puan aldı. Online alışverişin keyfini https://www.network.com.tr/ bağlantılı adresten sürebilirsiniz. Şunu da rahatlıkla söyleyebiliriz ki: Alanında tartışmasız en iyi kurumsal ve kullanışlı web sitesine sahipler.

3. Sarar
Kuruluş hikayesi 1944 senesine (Eskişehir/-Abdurrahman Sarar) kadar uzanır. Ürettikleri malın %40’lık kısmını yurt dışına (ABD, Rusya, Almanya) ihraç eden firma, uluslararası bir marka statüsündedir. Outlet mağazalarına uğrayarak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. CCS Sarar, kurucusunun ismini taşıyan bir İmam Hatip Lisesine sahiptir bilgisini de verelim.

4. Kiğılı
Kiğılı, 1938 yılında tekstilci Abdullah Kiğılı tarafından Bingöl’ün Kiğı ilçesinde kurulmuştur. Türkiye’de en çok mağazası bulunan ikinci klasik giyim markasıdır. Firma Fenerbahçe takımına yakınlığıyla bilinir. Son zamanlarda özellikle yeni sezon ürünlerinin çabuk deformasyona uğraması yönünden müşterilerce yoğun şikayetlere maruz kalmıştır. Kumaş kalitesi bakımından eleştirilen şirket aynı zamanda genç – orta yaşlı kesime ithafen sınırlı sayıda üretim yapmaktadır.

7. Zara
Sevilen markalardan Zara, takım elbise konusunda da bazı kitlenin vazgeçilmezi oluyor. Listemize 7. sıradan giriş yapıyor.

8. Altınyıldız
Altınyıldız Classics geniş yelpazeli ürün seçeneğiyle her zevkten insana hitap ediyor. İtalyan kesim & Slim fit modelleri ve kanvas pantolonları büyük ilgi görüyor. Network ve Fabrika ile aynı bünyede bulunan şirket, hatalı kesim ve personel davranışları nedeniyle çeşitli internet platformlarında çok sayıda eleştiri ve şikayet alıyor. Söz konusu marka, takım elbiselerin leke tutmasını önleyip nano teknolojiden faydalanan öncü bir şirkettir.

Aynısefa bitkisinin faydaları ve zararları nelerdir? Aynısefa nasıl kullanılır?

Borç kapatma Kredisi Veren Bankalar